Донецьк

Донецьк - це сучасне місто, яке розташоване на південному сході України. Він був заснований валлійським промисловцем Джоном Юзом, який почав будівництво металургійного заводу у 1869 році. У 1970 році ЮНЕСКО визнало Донецьк найкращим промисловим містом світу. Донецьк у той час називали містом мільйона троянд і на кожного його жителя припадало по троянді. В даний час у Донецьку проживає майже мільйон людей, що робить його п'ятим за кількістю жителів містом в Україні. У ньому чарівно поєднуються сучасність і історія, він приваюлє затишними бульварами, сучасними торговими центрами і яскравим спектром барвистих фасадів. Тут, поряд з шахтами і териконами, ви можете побачити красиві зелені вулиці, парки, фонтани, водойми.

Донецьк - столиця футболу України

Футбол займає важливе місце у житті міста. Донецький футбольний клуб «Шахтар» налічує близько 3 млн. уболівальників по всій країні. Це перший український клуб, який виграв Кубок УЄФА. «Донбас Арена» - домашній стадіон клубу « Шахтар», був побудований у 2009 році і розрахований на 50 тисяч глядачів. Завдяки ЄВРО-2012 про Донецьк дізналися в усьому світі. Це дало великий поштовх для розвитку інфраструктури міста.

Донецк

Мова

У Донецьку говорять переважно російською мовою, але якщо ви розмовляєте українською - вас теж зрозуміють. Центральні вулиці міста повністю обладнані позначеннями англійською мовою, завдяки чому гості міста з легкістю можуть орієнтуватися і пересуватися містом.