Джозеф Даберніг (dasjo) запрошений доповідач ДрупалКемп Донецьк 2014!

Ми раді оголосити першого запрошеного доповідача на ДрупалКемп Донецьк - Josef Dabernig (dasjo)!

Джозеф почав використовувати Друпал 5 для створення сайтів у 2007 році. Під час волонтерської роботи в Нікарагуа він вперше познайомився з міжнародним Друпал співтовариством, і відтоді він постійний і активний учасник проекту.

Написані ним модулі включають таких корисних помічників як Facet API Pretty Paths і його дипломну роботу Geocluster, яка дозволяє відображати мільйони об'єктів на карті. Джозеф організатор серії Друпал тренінгів в країнах Центральної Америки, а також численних Друпал заходів в Австрії, у тому числі ДрупалКемп Відень 2013. Активна участь у житті спільноти дає йому можливість знайомитися з відкритими людьми зі всього світу, і це те, чим він насолоджується більш за все.

На даний момент Джозеф працює в drunomics, де він, завдяки своїм обширним знанням у сфері Друпал, відповідає за спілкування з клієнтами, навчання і загальну підтримку команди від этапу створення сайтів до фронт-енд і бек-енд розробки.

У своїй презентації Джозеф розповість про те, як Друпал змінює Веб завдяки тому, що він об'єднує величезну кількість відкритих людей.