Про конференцію

ДрупалКемпу Донецьк - це некомерційний захід, покликаний об'єднати людей, яким цікава система управління контентом Друпал. Даний захід буде корисний як починаючим розробникам, які не знайомі з Друпал, так і професіоналам, які не перший рік працюють з даною системою. Конференція організована волонтерами з Донецької Друпал спільноти. Мета заходу - об'єднання людей навколо Друпал, його поліпшення і обмін знаннями.

Що таке Drupal?

Друпал (англ. Drupal ) - це безкоштовний веб-фреймворк з відкритим вихідним кодом (open source), який дозволяє створювати надійні системи і веб-додатки від сайтів спільнот і персональних сайтів до порталів міжнародних корпорацій, університетів, газет і державних установ.

Что такое DrupalCamp?

ДрупалКемп пройде у форматі BarCamp. На конференції ви почуєте доповіді від кращих розробників країни. Ми запрошуємо всіх: від цікавих новачків до розробників, дизайнерів і власників бізнесу. Сесії конференції будуть охоплювати теми, застосовні до всіх сфер використання Drupal.

DrupalCamp - не тільки конференція. За традицією у неділю пройде код спринт для розробки ядра Drupal та модулів. Для того щоб створити неформальну обстановку на конференції буде проведена вечірка у кращіх стилях DrupalCamp. Це дасть можливість познайомитися і поспілкуватися з учасниками конференції в дружній обстановці.