Ви є тут

Angie Byron (webchick) запрошений доповідач ДрупалКемпу Донецьк 2014!

Ми раді представити запрошеного доповідача на ДрупалКемпу Донецьк - Angie Byron (webchick)! Вас чекає захоплююча доповідь D8 FTW про Drupal 8 і його нововведення. Angie виступатиме по відео зв'язку, але в кожному разі буде дуже цікаво почути найсвіжіші новини від розробника ядра.

Розкажіть про DrupalCamp Donetsk світу!

У нас на сайті з'явилися банери та бейджі для всіх учасників конференції. Ми буде дуже раді якщо у вас є можливість розмістити банери DrupalCamp Donetsk у себе на сайті.

Банери та бейджі

Так само ми зробили Twibbon для учасників конференції, який дозволяє додати малюнок до вашого аватару в Twitter. Встановити twibbon.

Про ситуацію в регіоні і ДрупалКемпу Донецьк

У зв'язку з ситуацією в Донецькому регіоні ми вирішили повідомити вас, що DrupalCamp Donetsk 2014 пройде, як і планувалося, 25-27 квітня.

Це не простий час для всіх нас, але давайте не будемо забувати, що Drupal і наше співтовариство поза політикою. Життя триває і ми не дамо зовнішнім факторам перешкодити проведенню заходу.

Місце проведення DrupalCamp Donetsk 2014 - готель Донбас Палас

Цього року DrupalCamp Donetsk проходитиме в готелі Донбас Палас, який знаходиться в центрі міста і є одним з найкращих готелів Донецька. Завдяки зручному розташуванню гості міста можуть з легкістю відвідати пам'ятки Донецька, які знаходяться в безпосередній близькості від місця проведення. Готель розташований за адресою м. Донецьк, вул. Артема 80.

DrupalCamp Donetsk отримав грант від Drupal асоціації

​ Не так давно ми подали заявку на отримання гранту від Drupal асоціації для проведення події в Донецьку. Завдяки активному Українській спільноті, Drupal асоціація з радістю схвалила нашу заявку і вирішила допомогти в проведенні конференції. Завдяки гранту від Drupal асоціації ми можемо провести конференцію на високому рівні з ще більшим комфортом.

Конкурс! Зроби ретвіт - отримай квиток!

Ми раді оголосити розіграш безкоштовного квитка! Для того щоб прийняти участь в конкурсі, необхідно зробити ретвіт твіта. По окончанию конкурса, 26 березня, мы случайным образом выберем победителя.

Посилання на запис для ретвіта

Джозеф Даберніг (dasjo) запрошений доповідач ДрупалКемп Донецьк 2014!

Ми раді оголосити першого запрошеного доповідача на ДрупалКемп Донецьк - Josef Dabernig (dasjo)!

Джозеф почав використовувати Друпал 5 для створення сайтів у 2007 році. Під час волонтерської роботи в Нікарагуа він вперше познайомився з міжнародним Друпал співтовариством, і відтоді він постійний і активний учасник проекту.

Чому варто стати спонсором DrupalCamp Donetsk 2014?

ДрупалКемп Донецьк одне з небагатьох великих Друпал заходів у Східній Європі. Цього року ми плануємо залучити близько 200 учасників. Наша мета - провести захід на найвищому рівні в той же час зробивши його доступним для всіх бажаючих. Це не було б можливим без фінансової підтримки спільноти.

Ми щосили намагаємося провести захід на найвищому рівні. Створивши теплу і затишну атмосферу запропонувати увазі слухача більше 30 якісних доповідей, розрахованих на наступну аудиторію: розробники, темери, сайт-білдери і бізнес-аналітики. Для наших спонсорів і партнерів ми надаємо можливість заявити про себе, поширити промо матеріали, організувати конкурси і з задоволенням провести час заводячи нові контакти в Drupal співтоваристві.

Переваги, які ви отримаєте, ставши спонсором DrupalCamp Donetsk:

  • Реклама компанії в залах і холах під час проведення заходу.
  • Реклама компанії на сайті конференції.
  • Реклама компанії в перервах між доповідями.
  • Вступне слово під час відкриття та закриття заходу.
  • Безкоштовний вхід на захід.

Додаткову інформацію та спонсорські пропозиції ви можете знайти на сторінці Стати спонсором. Для замовлення спонсорських пакетів, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті sponsors@drupal.dn.ua.

Завантажити спонсорську пропозицію (pdf) Стати індивідуальним спонсором Зв'яжіться з нами

Відкрита подача доповідей на DrupalCamp

Команда DrupalCamp Donetsk поспішає повідомити вам, що відкрита подача доповідей на конференцію! Не упустіть свій шанс поділитися своїми знаннями та ідеями з Друпал співтовариством. Ми відбираємо сесії в наступних категоріях: Business, Community, Design, Development, Drupal 8, Front-end and Theming, Site Building.

Не варто забувати, що квитки на конференцію для спікерів безкоштовні!

У вас є можливість запропонувати свою доповідь до 10 Березня! Поспішайте! Відібрані доповіді будуть анонсовані 16 березня.

Сторінки