Програма

Програма конференції розрахована на 3 дні, протягом яких у вас буде можливість послухати доповіді, взяти участь у BOF-сесіях, тривії, код-спринті, а також відвідати вечірку.

1 і 2 день

Ці дні будуть присвячені доповідям. Конференція буде проходити у 3 потоки, завдяки чому ви зможете скласти власний розклад та відвідати ті доповіді, які найбільш вам цікаві. Так само під час конференції будуть формуватися BOF-сесії. У будь-який момент ви можете запропонувати тему для обговорення та організувати свій круглий стіл. Наприкінці другого дня буде проведена вечірка в кращих традиціях DrupalCamp.

3 день

Цей день буде повністю присвячений написанню коду і документації. На код-спринті у вас буде можливість внести свій внесок у розвиток Drupal! Для того щоб взяти участь в код-спринті, необхідно взяти з собою ноутбук і приєднається до команди. Теми і завдання для код-спринту будуть найрізноманітніші, тому прийняти участь може будь-хто, від новачка до експерта. Саме завдяки таким заходам Drupal став якісним продуктом, який нас об'єднує!