Код спринт

Ви є тут

Drupal Code Sprint пройде у 3-й день конференції. На минулому код спринті, який був проведений в рамках DrupalCamp Donetsk 2011, було написано більше 20 патчів, більшість з яких були закомічени.

Місце проведення - Отель Виктория, 27 Квітня

  • Місце проведення: Донецьк, Пр. Миру, 14-а, Готель Вікторія, зал Great 2й поверх.
  • Час: 10:00 - 22:00 (краще прийти спочатку але можна в будь-який час)
  • З собою мати: ноутбук

Для того що б прийняти участь в код спринті не обов'язково бути досвідченим розробником. У код спринті може взяти участь всі бажаючі! Не бійтеся якщо ви новачок, ми допоможемо і покажемо що і як потрібно робити!

Що таке Код Спринт?

У Drupal співтоваристві код спринт це захід, на якому велика кількість розробників збираються разом і працюють над різними аспектами Drupal. Також, незважаючи на назву, код спринт - це не лише написання коду. Під час код спринту можна допомагати спільноті написанням документації, тестуванням та іншим.

Хто може взяти участь?

Будь-який розробник може взяти участь у код спринті. Запрошуються як новачки, так і експерти Drupal. Мета даного заходу допомогти розробникам-початківцям внести перший внесок у Drupal, а також поліпшити продукт, який нас об'єднує, шляхом написання коду і виправлення багів Drupal.

Підготовка до код спринту

Для участі у код спринті вам знадобиться веб-сервер (LAMP, WAMP, MAMP або інший) і система контролю версій git. Також буде плюсом, якщо у вас буде встановлений Drupal 7 і Drupal 8. И ще не забудьте взяти з собою гарний настрій!

Ми додамо більш конкретну інформацію за кілька тижнів до початку код спринту. Ми сподіваємося, що ви візьмете участь!