Adyax

Ви є тут

Компанія Adyax була створена в грудні 2007 року і спеціалізується в сфері технологій пов'язаних з Open Source з основним досвідом і європейським лідерством в Drupal CMS .

Наша компанія завоювала довіру і розвиває подальшу співпрацю з багатьма клієнтами у Франції і Європі , як у медіа сфері ( Radio France , Figaro , Rue89 , France24 , France TV , Groupe TF1 , Slate ...), так і під час розробки головних брендових сайтів ( для Johnson & Johnson , а також для McDonalds , Sony , the United Nations , European Union ; для таких груп як Kering , Société Générale , French Tennis Open , Louis Vuitton Moët Henessy ) або при створенні складних комерційних і транзакційних сайтів ( Lagardere , Kiloutou , MrGoodDeal ...).

У компанії Adyax зараз працює більше 100 співробітників і , до теперішнього часу , компанія успішно розробила вже більше 350 сайтів на базі Drupal.

З першого дня заснування , компанія позиціонувала себе як компанію з високим рівнем компетентності , де основною вимогою є якість : щодня ми сприяємо розвитку професіоналізму і високої якості WEB додатків.

Якщо у Вас є достатньо досвіду роботи з Drupal , якщо Ви вміє працювати в команді і хочете працювати над найскладнішими у світі Drupal проектами , тоді ми будемо раді привітати Вас в наших рядах!

Золоті спонсори