Trellon

Ви є тут

Trellon - це компанія, яка займається стратегією і розробкою для наступних секторів економіки : не прибуткові організації, не державні організації , наукові установи , соціально відповідальний бізнес.

Наша команда створює більше ніж просто сайти , ми використовуємо технологію в якості інструменту для вирішення проблем. Починаючи з 2004 року , наша команда вирішувала широкий спектр стратегічних і технологічних завдань. Ми створювали технологічно складні програми, такі як калькулятори викидів парникових газів , додатки забезпечують передачу інформації з супутника на карту в режимі реального часу і мобільні Інтернет системи для спостереження за фальсифікаціями виборів. Ми створювали інструменти для розповсюдження медичної інформації у найвіддаленіші частини світу за допомогою декількох платформ. Ми допомагали організаціям збільшити з доходи за допомогою програмного забезпечення спроектованого для того , щоб трансформувати пасивних учасників - в активних .

Ми працюємо з нашими клієнтами , як з партнерами , розуміючи цілі, які ви прагнете досягти , знаходячи оптимальну стратегію для їх досягнення , здійснюючи найбільш ефективні рішення проблем і забезпечуючи вашу організацію знаннями та досвідом для того , щоб ви стали ефективними відразу ж після того , як рішення надано. Працюючи з вами , як з партнером , ми беремо активну участь у досягненні успіху вашою організацією , використовуючи ідеї , щоб збільшити результат від вашої присутності в мережі Інтернет , і доводячи ці ідеї до завершення .

Trellon активно бере участь і піклується про open source спільнотах . Наші розробники вносять внесок у розвиток Drupal , CiviCRM , PhoneGap , приділяючи цьому більше 10% свого робочого часу. Ми беремо участь у зростанні цих платформ , регулярно виступаючи на конференціях і спонсоруючи події , а також безпосередньо фінансуємо розробку цих платформ.

Платинові спонсори